A SECRET WEAPON FOR کارشناسی رنگ خودرو

A Secret Weapon For کارشناسی رنگ خودرو

A Secret Weapon For کارشناسی رنگ خودرو

Blog Article

یکی دیگر از پرتکرارترین سؤالات این است که آیا قلم‌گیری از نگ حساب می‌شود؟ باید در یک کلام گفت که خیر!

بله. با تماس با کارشناسان همراه مکانیک تا یک ساعت قبل از اعزام کارشناس فنی در محل، امکان تغییر زمان و محل بازدید و مدل خودرو برای مشتری وجود دارد.

قیمت کارشناسی خودرو با توجه به برند خودرو، سال تولید ماشین، نرخ دلار روز، میزان کارکرد مشخص می شود.

بررسی جلوبندی خودرو بخشی از مراحل کارشناسی خودرو است که باید توسط کارشناسان بررسی شود.

گاهی ممکن است نقاش بدون مهارت و دقت کافی خودرو را رنگ بزند و گردوغبار یا اشیای ریز به بدنه چسبیده باشند. شاید هم پس از رنگ‌کردن در هنگام خشک‌شدن رنگ چیزهایی به آن بچسبند.

همچنین به منظور بهبود مستمر دانش و مهارت در این حوزه، ‌‌کارشناسان خودرو ‌ به‌طور پیوسته در دوره‌های تخصصی «آکادمی کارنامه» شرکت می‌کنند.

خیلی راضی‌ام از خدمات کارنامه. چون از شهرستان اومده بودم تهران و جایی رو نمی‌شناختم و به دیوار اعتماد داشتم از توی اپلیکیشن دیوار درخواست کارشناسی دادم. بعدش ماشین رو با خیال راحت‌تری خریدم.

ما در سایت ماشین بانک کوشیده ایم تا با آموزش متخصصین زبده گامی در جهت خدمت به شما عزیزان برداشته و در بازار داغ خرید و فروش خودرو یاری تان کنیم.

آب‌رنگ یعنی خودرو تصادف سنگینی نداشته است و فقط به‌علت سایش بدنه به موانع، درِ پارکینگ یا سایر خودروها یک لایه نازک روی بخش یا بخش‌های آسیب‌دیده بدنه رنگ پاشیده شده است.

از آنجا که فرآیند کارشناسی ممکن است در موارد کمی با خطا نیز مواجه باشد، امکان شکایت و رسیدگی به این موضوع در کارنامه وجود دارد.

ارائه یک گزارش مکتوب توسط کارشناس تشخیص رنگ تاثیر بسزایی در کیفیت معامله خودرو دارد. به معامله جلوه قانونی می بخشد و علاوه بر آن، نشانگر کار حرفه ای کارشناس است. 

محیط کارشناسی ماشین باید از فضا و نور کافی برخوردار باشد.

این مرحله به منظور تشخیص ایرادات و مشکلات خودرو انجام می شود که اطلاعات آن توسط کامپیوتر خودرو به دست می آید.

شاید با شنیدن عبارت «کارشناسی خودرو» این تصور به وجود بیاید کارشناس رنگ ماشین که کارشناسی ماشین فقط به درد خریدار می‌خورد و کمتر فروشنده‌ای را می‌توان پیدا کرد که از ایراد گرفتن از خودروی خود راضی باشد؛ اما اگر یک بار پای صحبت آنهایی که در بازارهای هفتگی، سایت‌ها و اپلیکیشن‌های درج آگهی و ... خودروی خود را فروخته‌اند بنشینید، متوجه می‌شوید که به‌دلیل عدم آگاهی از ارزش واقعی خودروی خود و عیب گذاشتن‌های دلالان خریدارنما کلی ضرر کرده‌اند و ماشین خود را زیر قیمت واقعی بازار فروخته‌اند. همچنین به‌عنوان فروشنده ممکن است به پست خریداری بخورید که به‌دلیل کارشناسی نشدن خودرو و سفت‌وسخت نبودن قرارداد، بعد از معامله روی خودرو عیب جدیدی گذاشته و طلب ضرر و زیان کرده است. از طرف دیگر با کارشناسی ماشین، خیال خریدار هم راحت می‌شود که خودروی موردنظر با ادعای فروشنده انطباق دارد و قرار نیست به‌دلیل عیوبی که متوجه آن‌ها نشده، همیشه یک پایش در تعمیرگاه باشد و ضرر کند.

Report this page